Pytania do eksperta


2018-08-02 Witam, kupiłem klimatyzator LG AM18BP Artcool, mam kilka pytań: 1. czy jest jakaś obszerniejsza instrukcja niż to co jest dołączone do zestawu? np opis pilota ograniczony jest jedynie do objaśnienia przycisków, natomiast nic nie ma na temat działania 2. Czy można wyłączyć dźwięk w momencie zmiany parametrów pilotem w jednostce? 3. Podczas zmiany prędkości F1 do F5 zmienia na pilocie się liczba kresek, jednak mając F5 i wciskając kolejny raz, nie wchodzi F1 a kreski zaczynają poruszać się na pilocie od małej ilości do dużej - co oznacza to ustawienie prędkości 4. jak dokładnie i kiedy używać 3 funkcji na pilocie klawisz FUNC. - choinka, usta, czyszczeni klimatyzatora 5. Które z ustawień swing w poziomie tzn lewo-prawo powoduje tzw swing czyli ruch lewo prawo, rozumiem ze jak jest pojedyncza kreska po skosie w prawo to wieje wlasnie w prawo. A co jak sa wszystkie kreski (5) badz jedna strona (3)? no i jest jeszcze ustawienie że znika ta ikona co wtedy się dzieje. Dziekuje

2018-06-17 witam. posiadam klimatyzator lg kasetę ct24 od pewnego czasu na wyświetlaczu pojawia się komunikat ch 35 w kasecie kontrolka zielona miga 3-razy a czerwona 5 klimatyzator w tym momencie się blokuje dopiero po wyłączeniu napięcia powraca do pracy ale na siedem do 10 minut i znów to samo proszę o poradę co oznacza komunikat Pozdrawiam

2018-06-13 Witam Serdecznie. Mam problem z klimatyzacją P12RK, miga dioda POWER 5 razy

2018-06-12 Witam, czy jako instalator z uprawnieniami f-gaz montujac u klienta urzadzenie lg typu spli gwarancja jest wazna , czy potrzebne jest dodatkowy certyfikat lg?

2018-06-07 Witam, na ekraniuku do obsługi klimatyzacji pojawia się błąd CH 04 i nie da się jej uruchomić czy mógłbym dowiedzieć się z czym jest on związany ? Jeśli to pomoże to nazwa instrukcji obsługi to "Instrukcja obsługi LG - CT09, CT12, CT18, CT24, UT30, UT36, UT42, UT48, UT60 EN" ponieważ nie znam nazwy modelu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

2017-12-29 Klimatyzator ścienny LG AM12BP ArtCool Mirror. Klimatyzator chłodzi nie grzeje. Na wyświetlaczu wewnętrznym wskaźnik temperatury pokazuje zamiast cyfry 2 cyfrę 6 odwróconą. Po wyłączeniu na wyświetlaczu pojawiają się 2 pionowe kreski.

1  2  3  4  5  6  7  8  9    14

Zadaj pytanie

*
*

Polecane artykuły

Renowacja systemów HVAC w starych historycznych budynkach

Renowacja systemów HVAC w starych historycznych budynkach niesie ze sobą wiele wyjątkowych wyzwań. Aby zainstalować i dostosować nowoczesne systemy HVAC do tych przestrzeni, często trudno jest znaleźć miejsce na sprzęt i instalacje elektryczne.

[LG Multi V] Wyposażanie luksusowego kompleksu apartamentów w Indiach przy użyciu najnowocześniejszej technologii: IREO Uptown

Instalując HVAC w ekskluzywnym kompleksie mieszkalnym najważniejszy jest wybór systemu, który zapewni jak najlepszy komfort, projekt i efektywność energetyczną tego kompleksu.

Zajrzyjmy do laboratorium badawczo-rozwojowego LG Air Solution

Laboratorium badawczo-rozwojowe LG Air Solution nieustannie pracuje nad najnowszymi technologiami HVAC, które rewolucjonizują rynek.