Pytania do eksperta


2017-12-29 Klimatyzator ścienny LG AM12BP ArtCool Mirror. Klimatyzator chłodzi nie grzeje. Na wyświetlaczu wewnętrznym wskaźnik temperatury pokazuje zamiast cyfry 2 cyfrę 6 odwróconą. Po wyłączeniu na wyświetlaczu pojawiają się 2 pionowe kreski.

2017-01-01 Witam, posiadam klimatyzator lg e12 em, w funkcjach pilota znajduje się symbol choinki, co on oznacza i na jakiej zasadzie działa?

2016-11-07 Witam, LG Art Cool Gallery - Jaka powinna być minimalna odległość klimatyzatora od zabudowy meblowej? Chodzi mi zarówno o boki, jak i dół jednostki chłodzącej, gdyż chciałbym klimatyzator obudować meblami tak jak obraz

2016-10-11 Jaka musi być minimalna odległość od mebli z pażdej strony w przypadku klimatyzatora LG Artcool Gallery? Planuję wmontować klimatyzator we wnękę w regale.

2016-08-30 Witam serdecznie ! Proszę o informację gdzie na tabliczce znamionowej jedn.wewn.klimatyzatora znajduje się rok produkcji lub jak go odczytać za informację serdecznie z góry dziękuję !

2016-07-26 Witam. Urządzenie lg ms12. Kiedy włączam klimatyzację z pilotem uruchamia się na 5s. Następnie się wyłącza i miga zasilanie. Dodam że resetowalem całe urządzenie, sprezarka nie startuje ani razu. Ciśnienia na postoju wynoszą lp 16 bar hp 16...

1  2  3  4  5  6  7  8  9    13

Zadaj pytanie

*
*

Polecane artykuły

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu to podstawa przy spożywaniu posiłków

Wrażenia klientów w restauracji są podstawą jej sukcesu. Utrzymywanie idealnej równowagi temperatur między kuchnią a jadalnią może być trudne, ale w efekcie się opłaca.

Zaawansowane inwerterowe agregaty wody lodowej firmy LG - spojrzenie na przyszłość klimatyzacji

Dzięki przełomowi technologicznemu wydajne i energooszczędne rozwiązania stały się tańsze i bardziej dostępne

Gra o Termostat: Nadchodzi lato

Trwa wojna o kontrolę nad temperaturą we wszystkich zakątkach biura. Z biegiem lat pojawiły się badania, które pokazują, że może istnieć ku temu dobry powód.