Klimatyzacja LG Polska

Porady eksperta

Nowa era w zdalnej obsłudze systemów klimatyzacji LG

23/06/2017
Internet, aplikacje oraz urządzenia mobilne towarzyszą nam każdego dnia. Odmieniły nasze przyzwyczajenia i zachowania. Rozwiązania tego typu dotarły do sektora HVAC, zwiększając wygodę obsługi systemów klimatyzacji. więcej »

Jak (nie)kupować system klimatyzacji

11/05/2017
Coraz częściej kupujemy klimatyzację. Zmienia się nasze nastawienie - przestajemy traktować te urządzenia jak luksus, a zaczynamy jak podstawowe wyposażenie. Wybór klimatyzacji jest ogromny, dlatego podjęcie decyzji zakupowej nie jest wcale proste. więcej »

Odprowadzamy skropliny z systemu klimatyzacji

10/10/2016
Bardzo często w czasie montażu systemu klimatyzacji pojawiają się problemy z odprowadzaniem skroplin. Niewłaściwie wykonana instalacja może doprowadzić do awarii oraz uszkodzenia urządzenia. więcej »

Pompy ciepła i metody obliczania rocznej efektywności energetycznej wg normy PN-EN 14825

28/07/2016
Pompy ciepła wykorzystuje się głównie jako doskonałe rozwiązanie grzewcze w domach jednorodzinnych oraz innych budynkach mieszkalnych, poczynając od ogrzewania podłogowego, a na dostarczaniu ciepłej wody do wielu żródeł ciepła kończąc. więcej »

Co nowego w znowelizowanych przepisach dotyczących F-gazów i SZWO?

28/04/2016
W dniu 25 czerwca 2015 roku opublikowana została w Dzienniku Ustaw nr 881 nowa Ustawa o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych. więcej »

Postępowanie podczas demontażu urządzeń z czynnikiem chłodniczym

02/07/2015
Podczas demontażu urządzeń zawierających czynniki chłodnicze, w tym również R22, należy pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. więcej »
1  2  3  4  5  6    

Polecane artykuły

COOL czy HOT? - promocja przedłużona do 31 lipca!

200 zł zwrotu w nowej promocji na urządzenia klimatyzacyjne LG. Promocją jest objęty model LG Standard.

Obowiązek rejestracyjny UE, czyli czas wyrobić Kartę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Unia Europejska nakłada obowiązek rejestracji urządzeń chłodniczych oraz klimatycznych nie tylko na firmy i organizacja, ale także na osoby fizyczne. Formalności można dokonać online.

LG Football CUP 2017 - zostały 2 dni na zgłoszenie drużyny!

24 czerwca w Krakowie odbędzie się pierwszy piłkarski turniej dla Partnerów Biznesowych firmy - LG Football CUP 2017, zostały tylko 2 dni na zarejestrowanie drużyn!