Klimatyzacja LG Polska

Porady eksperta

Akustyka i hałas a klimatyzacja

31/07/2017
Urządzenia klimatyzacyjne to coraz częściej montowane instalacje w domach i mieszkaniach. Na rynku dostępne są różnorodne modele, mające określone funkcje, wydajność, ale także poziom hałasu, który znacząco wpływa na komfort użytkowania. więcej »

Nowa era w zdalnej obsłudze systemów klimatyzacji LG

23/06/2017
Internet, aplikacje oraz urządzenia mobilne towarzyszą nam każdego dnia. Odmieniły nasze przyzwyczajenia i zachowania. Rozwiązania tego typu dotarły do sektora HVAC, zwiększając wygodę obsługi systemów klimatyzacji. więcej »

Jak (nie)kupować system klimatyzacji

11/05/2017
Coraz częściej kupujemy klimatyzację. Zmienia się nasze nastawienie - przestajemy traktować te urządzenia jak luksus, a zaczynamy jak podstawowe wyposażenie. Wybór klimatyzacji jest ogromny, dlatego podjęcie decyzji zakupowej nie jest wcale proste. więcej »

Odprowadzamy skropliny z systemu klimatyzacji

10/10/2016
Bardzo często w czasie montażu systemu klimatyzacji pojawiają się problemy z odprowadzaniem skroplin. Niewłaściwie wykonana instalacja może doprowadzić do awarii oraz uszkodzenia urządzenia. więcej »

Pompy ciepła i metody obliczania rocznej efektywności energetycznej wg normy PN-EN 14825

28/07/2016
Pompy ciepła wykorzystuje się głównie jako doskonałe rozwiązanie grzewcze w domach jednorodzinnych oraz innych budynkach mieszkalnych, poczynając od ogrzewania podłogowego, a na dostarczaniu ciepłej wody do wielu żródeł ciepła kończąc. więcej »

Co nowego w znowelizowanych przepisach dotyczących F-gazów i SZWO?

28/04/2016
W dniu 25 czerwca 2015 roku opublikowana została w Dzienniku Ustaw nr 881 nowa Ustawa o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych. więcej »
1  2  3  4  5  6    

Polecane artykuły

Ekspressowa PROMOCJA LG

Sprawdź najnowszą promocję LG z ekspresem do kawy gratis!

COOL czy HOT - tylko do 14.08 rejestracja urządzeń promocyjnych

Tylko do 14 sierpnia można rejestrować klimatyzatory LG Standard zakupionych w okresie promocji i odebrać 200 pln!

Czy klimatyzację można odliczyć od podatku?

Letnie upały utrudniają pracę, ponieważ wysokie temperatury powodują znaczący spadek jej wydajności. Dlatego tak dużo firm decyduje się na instalację klimatyzacji. Czy taką inwestycję można odliczyć od podatku?