[CHILLER/MULTI V] Rozwiązanie LG HVAC dla kompleksu handlowego

09/03/2018

Rozwiązania LG HVAC mogą stworzyć komfortowe i wydajne środowisko dla kupujących w centrum handlowym. Komfortowe chłodzenie i wydajną pracę można uzyskać dzięki energooszczędnemu rozwiązaniu LG HVAC, inteligentnej funkcjonalności i możliwości rozbudowy systemu. Zobacz, w jaki sposób rozwiązania LG Electronics rewolucjonizują zakupy w dużych obiektach.

 

 

Komentarze

0 Komentarz

Polecane artykuły

Jaka jest rola sprężarki w systemie chłodzenia?

Wielu z nas korzysta na co dzień z klimatyzatorów i lodówek. Czy ktokolwiek zastanawiał się jednak, na jakiej zasadzie działają te urządzenia i co znajduje się pod ich estetycznymi obudowami? Jeśli nie, możecie być naprawdę zaskoczeni.

Budowanie bezolejowej przyszłości

Bezolejowe agregaty chłodnicze firmy LG wyposażone w LeviTech™ oferują radykalne rozwiązania w zakresie kontroli klimatu. Zdecydowana większość tych, którzy korzystają z mocy dzisiejszych zaawansowanych systemów kontroli klimatu nigdy nie...

Czyszczenie filtrów klimatyzatora

Przed latem wielu z nas jest w trakcie wiosennych porządków i szykowania domów i biur na nadchodzące ciepłe miesiące. Przygotowując miejsca naszego codziennego pobytu w ciepłym sezonie letnim, nie zapominajmy o również o klimatyzatorach.