Klimatyzacja działa nie chłodzi / Forum

Autor Wiadomość
Andrzej
Gość
Dodano: 2015-08-30 10:09:10
Witam,
proszę o poradę mam LG Standard 3.5kW, na początku działa ok leciało zimne powietrze, nastepnie stopniowy coraz mniej chłodne teraz, powietrze wieje ale nie leci zimne powietrze nawet skropliny się nie robia i nic nie leci. 
Klimatyzacja była montowana miesiąc temu i jest nowa. Wezwałem monażystę ale zanim przyjedzie chciałem coś więcej się dowiedzieć. Dziękuje z góry za pomoc.
uslugi24@interia.pl
Skąd: Libiąż
Liczba wiadomości: 0
Dodano: 2015-10-07 01:08:02
Najprawdopodobniej mogło dojść do rozszczelnienia układu i czynnik chłodniczy uleciał.
Trzeba sprawdzić też czy załącza się sprężarka.
Więc jak widać kilka opcji pozostaje.
Jak podepnie manometry będzie wszystko jasne ;)
Pozdrawiam
Montaż Serwis i Naprawa Klimatyzacji Split
Serwis Klimatyzacji Samochodowej
Odpowiedz

Polecane artykuły

Jaka jest rola sprężarki w systemie chłodzenia?

Wielu z nas korzysta na co dzień z klimatyzatorów i lodówek. Czy ktokolwiek zastanawiał się jednak, na jakiej zasadzie działają te urządzenia i co znajduje się pod ich estetycznymi obudowami? Jeśli nie, możecie być naprawdę zaskoczeni.

Budowanie bezolejowej przyszłości

Bezolejowe agregaty chłodnicze firmy LG wyposażone w LeviTech™ oferują radykalne rozwiązania w zakresie kontroli klimatu. Zdecydowana większość tych, którzy korzystają z mocy dzisiejszych zaawansowanych systemów kontroli klimatu nigdy nie...

Czyszczenie filtrów klimatyzatora

Przed latem wielu z nas jest w trakcie wiosennych porządków i szykowania domów i biur na nadchodzące ciepłe miesiące. Przygotowując miejsca naszego codziennego pobytu w ciepłym sezonie letnim, nie zapominajmy o również o klimatyzatorach.