Klimatyzacja LG Polska

Artykuły

Obowiązek rejestracyjny UE, czyli czas wyrobić Kartę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

26/06/2017
Unia Europejska nakłada obowiązek rejestracji urządzeń chłodniczych oraz klimatycznych nie tylko na firmy i organizacja, ale także na osoby fizyczne. Formalności można dokonać online. więcej »

Syndrom chorego budynku SBS dotarł i do nas

11/05/2017
Prawdopodobnie zjawisko Sick Building Syndrome jest Wam mało znane. Nic dziwnego, niewiele się o tym mówi. A jednak to poważny problem, którego nie powinno się bagatelizować. więcej »

Filtracja powietrza wg nowej międzynarodowej normy ISO

04/04/2017
Ciągły rozwój przemysłu powoduje coraz większe zanieczyszczenie środowiska naturalnego, a co za tym idzie spadek jakości powietrza. Dlatego branża HVACR wdraża nową normę ISO 16890. więcej »

Zabytek architektoniczny vs nowoczesna klimatyzacja. Dwa światy (nie)możliwe do pogodzenia?

03/04/2017
Zabytkowe kamienice i starówki to zawsze atrakcyjna lokalizacja - zarówno do zamieszkania, jak i siedziby firmy. Jednak adaptacja obiektu do współczesnych potrzeb (np. montaż klimatyzacji) może być problematyczna. więcej »

Komisja Europejska zwiększa wymóg oszczędności energetycznej w UE

04/01/2017
Komisja Europejska (KE) zaostrza swoją politykę działania odnośnie efektywności energetycznej dla Unii Europejskiej (UE) do 2030 roku. KE planuje zwiększenie unijnych działań w zakresie oszczędzania energii w krajach członkowskich. więcej »

Budynki zero-energetyczne w niedalekiej przyszłości tylko z pompami ciepła

08/11/2016
Pompy ciepła to technologia, która zaczyna odgrywać coraz większą rolę w sektorze obiektów nowobudowanych oraz w budownictwie energooszczędnym. więcej »
1  2  3  4  5  6  7  8    

Polecane artykuły

LG Smart Inverter – oszczędność, wygoda i niezawodność

LG Electronics nieustannie dąży to perfekcji swoich urządzeń i systemów klimatyzacyjnych. Dla koreańskiego koncernu ważny jest nie tylko nieprzeciętny design urządzeń, ale także innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Nowa promocja LG - 2 w 1

Chłodna kalkulacja w LG, sprawdź nową promocję na urządzenia klimatyzacyjne.

Poznaj technologię LG Smart Inverter

Klimatyzatory pokojowe LG z technologią Smart Inverter skutecznie chłodzą, a do tego są ciche, energooszczędne i zapewniają zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu.