Klimatyzacja LG Polska

Artykuły

Rodzaje pomp ciepła i ich specyfika

09/11/2017
Pompy ciepła to obecnie jedne z najnowocześniejszych i najwydajniejszych urządzeń grzewczych, które wykorzystują do ogrzania domów ciepło powietrza, wody lub gruntu, a więc źródła ogólnie dostępne, a przy tym bezpłatne. więcej »

Historia świata według klimatyzacji

19/10/2017
Ludzie od wieków szukają sposobów na radzenie sobie z upałami. Prekursorów współczesnej klimatyzacji uznaje się starożytnych Rzymian. więcej »

System stałoprzepływowy i zmiennoprzepływowy VPF w systemach HVAC

25/09/2017
W ostatnich latach rośnie zainteresowanie rozwiązaniami zmiennoprzepływowymi w systemach HVAC, które zmniejszają zużycie energii i zwiększają wydajność rozwiązań klimatyzacyjnych. więcej »

Czy klimatyzację można odliczyć od podatku?

03/08/2017
Czy mamy szansę na ulgi podatkowe związane z montażem klimatyzacji? więcej »

Obowiązek rejestracyjny UE, czyli czas wyrobić Kartę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

26/06/2017
Unia Europejska nakłada obowiązek rejestracji urządzeń chłodniczych oraz klimatycznych nie tylko na firmy i organizacja, ale także na osoby fizyczne. Formalności można dokonać online. więcej »

Syndrom chorego budynku SBS dotarł i do nas

11/05/2017
Prawdopodobnie zjawisko Sick Building Syndrome jest Wam mało znane. Nic dziwnego, niewiele się o tym mówi. A jednak to poważny problem, którego nie powinno się bagatelizować. więcej »
1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Polecane artykuły

LG Promocja - 300 pln zwrotu za zakup klimatyzatorów LG

Tylko teraz do końca listopada za zakup klimatyzatora LG serii Standard otrzymasz bon Sodexo 300 pln.

Podwójne punktowanie z pompą Therma V w Lidze Graczy LG

Do końca roku za rejestrację pompy ciepła LG Therma V w programie Liga Graczy otrzymasz podwójną ilość punktów, sprawdź!

Rodzaje pomp ciepła i ich specyfika

Pompy ciepła to obecnie jedne z najnowocześniejszych i najwydajniejszych urządzeń grzewczych, które wykorzystują do ogrzania domów ciepło powietrza, wody lub gruntu, a więc źródła ogólnie dostępne, a przy tym bezpłatne.