Klimatyzacja LG Polska

Artykuły

Obowiązek rejestracyjny UE, czyli czas wyrobić Kartę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

26/06/2017
Unia Europejska nakłada obowiązek rejestracji urządzeń chłodniczych oraz klimatycznych nie tylko na firmy i organizacja, ale także na osoby fizyczne. Formalności można dokonać online. więcej »

Syndrom chorego budynku SBS dotarł i do nas

11/05/2017
Prawdopodobnie zjawisko Sick Building Syndrome jest Wam mało znane. Nic dziwnego, niewiele się o tym mówi. A jednak to poważny problem, którego nie powinno się bagatelizować. więcej »

Filtracja powietrza wg nowej międzynarodowej normy ISO

04/04/2017
Ciągły rozwój przemysłu powoduje coraz większe zanieczyszczenie środowiska naturalnego, a co za tym idzie spadek jakości powietrza. Dlatego branża HVACR wdraża nową normę ISO 16890. więcej »

Zabytek architektoniczny vs nowoczesna klimatyzacja. Dwa światy (nie)możliwe do pogodzenia?

03/04/2017
Zabytkowe kamienice i starówki to zawsze atrakcyjna lokalizacja - zarówno do zamieszkania, jak i siedziby firmy. Jednak adaptacja obiektu do współczesnych potrzeb (np. montaż klimatyzacji) może być problematyczna. więcej »

Komisja Europejska zwiększa wymóg oszczędności energetycznej w UE

04/01/2017
Komisja Europejska (KE) zaostrza swoją politykę działania odnośnie efektywności energetycznej dla Unii Europejskiej (UE) do 2030 roku. KE planuje zwiększenie unijnych działań w zakresie oszczędzania energii w krajach członkowskich. więcej »

Budynki zero-energetyczne w niedalekiej przyszłości tylko z pompami ciepła

08/11/2016
Pompy ciepła to technologia, która zaczyna odgrywać coraz większą rolę w sektorze obiektów nowobudowanych oraz w budownictwie energooszczędnym. więcej »
1  2  3  4  5  6  7  8    

Polecane artykuły

COOL czy HOT? - promocja przedłużona do 31 lipca!

200 zł zwrotu w nowej promocji na urządzenia klimatyzacyjne LG. Promocją jest objęty model LG Standard.

Obowiązek rejestracyjny UE, czyli czas wyrobić Kartę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Unia Europejska nakłada obowiązek rejestracji urządzeń chłodniczych oraz klimatycznych nie tylko na firmy i organizacja, ale także na osoby fizyczne. Formalności można dokonać online.

LG Football CUP 2017 - zostały 2 dni na zgłoszenie drużyny!

24 czerwca w Krakowie odbędzie się pierwszy piłkarski turniej dla Partnerów Biznesowych firmy - LG Football CUP 2017, zostały tylko 2 dni na zarejestrowanie drużyn!