Klimatyzacja LG Polska

Artykuły

Czy klimatyzację można odliczyć od podatku?

03/08/2017
Czy mamy szansę na ulgi podatkowe związane z montażem klimatyzacji? więcej »

Obowiązek rejestracyjny UE, czyli czas wyrobić Kartę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

26/06/2017
Unia Europejska nakłada obowiązek rejestracji urządzeń chłodniczych oraz klimatycznych nie tylko na firmy i organizacja, ale także na osoby fizyczne. Formalności można dokonać online. więcej »

Syndrom chorego budynku SBS dotarł i do nas

11/05/2017
Prawdopodobnie zjawisko Sick Building Syndrome jest Wam mało znane. Nic dziwnego, niewiele się o tym mówi. A jednak to poważny problem, którego nie powinno się bagatelizować. więcej »

Filtracja powietrza wg nowej międzynarodowej normy ISO

04/04/2017
Ciągły rozwój przemysłu powoduje coraz większe zanieczyszczenie środowiska naturalnego, a co za tym idzie spadek jakości powietrza. Dlatego branża HVACR wdraża nową normę ISO 16890. więcej »

Zabytek architektoniczny vs nowoczesna klimatyzacja. Dwa światy (nie)możliwe do pogodzenia?

03/04/2017
Zabytkowe kamienice i starówki to zawsze atrakcyjna lokalizacja - zarówno do zamieszkania, jak i siedziby firmy. Jednak adaptacja obiektu do współczesnych potrzeb (np. montaż klimatyzacji) może być problematyczna. więcej »

Komisja Europejska zwiększa wymóg oszczędności energetycznej w UE

04/01/2017
Komisja Europejska (KE) zaostrza swoją politykę działania odnośnie efektywności energetycznej dla Unii Europejskiej (UE) do 2030 roku. KE planuje zwiększenie unijnych działań w zakresie oszczędzania energii w krajach członkowskich. więcej »
1  2  3  4  5  6  7  8    

Polecane artykuły

Nowe centrum produkcyjne agregatów wody lodowej LG

Nowoczesna fabryka chillerów LG podkreśla potencjał tej technologii na rynku HVAC oraz stwarza nowe perspektywy dla odbiorców

Rusza druga edycja turnieju LG Football CUP. Zgłoś swoją drużynę!

Już 30 września 2017 roku na obiekcie Inea Stadion przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu odbędzie się druga edycja turnieju piłkarskiego LG Football CUP 2017.

Ekspressowa PROMOCJA LG

Sprawdź najnowszą promocję LG z ekspresem do kawy gratis!