Klimatyzacja LG Polska

ABC Klimatyzacji

Higiena systemów klimatyzacji sprawą priorytetową dla naszego zdrowia

16/08/2017
Utrzymanie klimatyzacji w odpowiednim stanie jest kluczową sprawą dla jej prawidłowego użytkowania i zdrowia osób z niej korzystających. Niestety często bywa bagatelizowany. więcej »

Jak prawidłowo użytkować klimatyzację w upalne dni?

31/07/2017
Klimatyzacja to coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia. Zapewniają optymalne i komfortowe warunki w pomieszczeniu, nawet w szczególnie upalne dni. Aby jednak były w pełni wydajne i oszczędne należy przestrzegać kilku zasad. więcej »

Walka o oddech, czyli czym tak naprawdę oddychamy na co dzień

10/03/2017
Coraz więcej mówi się o smogu i zanieczyszczonym powietrzu. Są jednak sposoby na to,żeby podnieść jakość powietrza przynajmniej we własnym otoczeniu. więcej »

Samowolka instalacyjna to zdecydowanie zły pomysł!

08/03/2017
Zima już prawie za nami, niedługo wiosna, a zaraz po niej lato. Upalne dni sprawiają, że rozważamy zamontowanie klimatyzacji w mieszkaniu. więcej »

Klimatyzacja konwencjonalna odchodzi do lamusa. Przyszłość należy do technologii inwerterowej!

04/01/2017
Technologia inwerterowa to innowacyjna metoda różnicowania wydajności urządzenia klimatyzacyjnego, która jest obecnie powszechnie stosowana w systemach klimatyzacji, zastępując z powodzeniem mało wydajne i energochłonne urządzenia typu ON/OFF. więcej »

Split czy Multi Split, oto jest pytanie

06/12/2016
Zapewne wielu z Państwa myśli poważnie o zainstalowaniu systemu klimatyzacji we własnym domu, mieszkaniu lub firmie, jednak wybór okazuje się niełatwy i pojawia się przy tym wiele pytań. Postaramy się na nie odpowiedzieć. więcej »
1  2  3    

Polecane artykuły

Ekspressowa PROMOCJA LG

Sprawdź najnowszą promocję LG z ekspresem do kawy gratis!

COOL czy HOT - tylko do 14.08 rejestracja urządzeń promocyjnych

Tylko do 14 sierpnia można rejestrować klimatyzatory LG Standard zakupionych w okresie promocji i odebrać 200 pln!

Czy klimatyzację można odliczyć od podatku?

Letnie upały utrudniają pracę, ponieważ wysokie temperatury powodują znaczący spadek jej wydajności. Dlatego tak dużo firm decyduje się na instalację klimatyzacji. Czy taką inwestycję można odliczyć od podatku?