Klimatyzacja LG Polska

ABC Klimatyzacji

Walka o oddech, czyli czym tak naprawdę oddychamy na co dzień

10/03/2017
Coraz więcej mówi się o smogu i zanieczyszczonym powietrzu. Są jednak sposoby na to,żeby podnieść jakość powietrza przynajmniej we własnym otoczeniu. więcej »

Samowolka instalacyjna to zdecydowanie zły pomysł!

08/03/2017
Zima już prawie za nami, niedługo wiosna, a zaraz po niej lato. Upalne dni sprawiają, że rozważamy zamontowanie klimatyzacji w mieszkaniu. więcej »

Klimatyzacja konwencjonalna odchodzi do lamusa. Przyszłość należy do technologii inwerterowej!

04/01/2017
Technologia inwerterowa to innowacyjna metoda różnicowania wydajności urządzenia klimatyzacyjnego, która jest obecnie powszechnie stosowana w systemach klimatyzacji, zastępując z powodzeniem mało wydajne i energochłonne urządzenia typu ON/OFF. więcej »

Split czy Multi Split, oto jest pytanie

06/12/2016
Zapewne wielu z Państwa myśli poważnie o zainstalowaniu systemu klimatyzacji we własnym domu, mieszkaniu lub firmie, jednak wybór okazuje się niełatwy i pojawia się przy tym wiele pytań. Postaramy się na nie odpowiedzieć. więcej »

Najważniejsze informacje na temat systemów klimatyzacji

30/11/2016
Klimatyzacja, czyli urządzenia służące do chłodzenia wszelkiego rodzaju pomieszczeń, to proces wytwarzania komfortu termicznego oraz najlepszego dla użytkowników mikroklimatu. więcej »

Najczęstsze usterki, naprawa i serwisowanie klimatyzacji

05/07/2016
Każdy użytkownik klimatyzacji jest zobowiązany do przeprowadzenia przynajmniej dwóch przeglądów technicznych systemu klimatyzacji w ciągu roku. Czynności serwisowe powinny być przeprowadzone w porze jesienno-zimowej i zimowo-wiosennej. więcej »
1  2    

Polecane artykuły

COOL czy HOT? - promocja przedłużona do 31 lipca!

200 zł zwrotu w nowej promocji na urządzenia klimatyzacyjne LG. Promocją jest objęty model LG Standard.

Obowiązek rejestracyjny UE, czyli czas wyrobić Kartę urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Unia Europejska nakłada obowiązek rejestracji urządzeń chłodniczych oraz klimatycznych nie tylko na firmy i organizacja, ale także na osoby fizyczne. Formalności można dokonać online.

LG Football CUP 2017 - zostały 2 dni na zgłoszenie drużyny!

24 czerwca w Krakowie odbędzie się pierwszy piłkarski turniej dla Partnerów Biznesowych firmy - LG Football CUP 2017, zostały tylko 2 dni na zarejestrowanie drużyn!