COOL czy HOT - koniec promocji ze względu na wyczerpanie puli nagród

13/11/2017

 

Promocja zakończyła się z dniem 23.11.2017 roku, ze względu na wyczerpanie puli nagród.

 

 

W związku z obchodami 20-lecia istnienia LG Electronics w Poslce, firma wprowadziła nową promocję na zakup klimatyzatorów marki LG.

 

Promocja 'COOL czy HOT - tworzymy klimat przez cały rok' jest skierowana do firm instalacyjnych, które w okresie promocyjnym 6-30.11.2017 zakupią klimatyzator LG Standard od dystrybutora LG.

 

W ramach promocji każdy kto zakupi klimatyzator z serii P09~24.EN i zarejestruje zakup na stronie https://www.strefalg.pl otrzyma bon Sodexo o wartości 300 zł.

Rejestracja odbywa się w 2 etapach – 1. Etap – rejestracja w serwisie strefalg.pl, 2 etap - rejestracja urządzenia na podstawie numeru seryjnego oraz fv zakupowej.

Strona promocji: https://www.strefalg.pl/cool-hot/ 

 

W akcji biorą udział tylko urządzenia zakupione u Autoryzowanych Dystrybutorów LG. Aktualna lista autoryzowanych Dystrybutorów LG biorących udział w promocji stanowi załącznik do Regulaminu promocji - który znajduje się na stronie strefalg.pl

 

Zapraszamy do rejestracji promocyjnych urządzeń!

 

Świętuj z nami 20 LAT LG w Polsce - dowiedz się więcej o akcji >>>

 

Polecane artykuły

Nowe szkolenia dla instalatorów LG – obowiązki firm serwisowych w świetle nowych przepisów o F-gazach

LG zaprasza na nowy cykl szkoleń nt. “Obowiązki firm serwisowych po nowelizacji przepisów o F-gazach z 2017/2018 r., nowe procedury oraz praktyczne prowadzenie CRO i raportowanie do BOWOiK/IChP”.

Wesołych Świąt od LG!

Wesołych Świąt od LG!

Oczyszczacze powietrza - nowość w ofercie LG

Na polski rynek trafiły pierwsze oczyszczacze powietrza LG PuriCare