Klimatyzacja LG Polska

Artykuły

Komisja Europejska zwiększa wymóg oszczędności energetycznej w UE

04/01/2017
Komisja Europejska (KE) zaostrza swoją politykę działania odnośnie efektywności energetycznej dla Unii Europejskiej (UE) do 2030 roku. KE planuje zwiększenie unijnych działań w zakresie oszczędzania energii w krajach członkowskich. więcej »

Budynki zero-energetyczne w niedalekiej przyszłości tylko z pompami ciepła

08/11/2016
Pompy ciepła to technologia, która zaczyna odgrywać coraz większą rolę w sektorze obiektów nowobudowanych oraz w budownictwie energooszczędnym. więcej »

Klimatyzacja indywidualna a wentylacja mieszająca i wyporowa

10/10/2016
Podstawowym zadaniem klimatyzacji jest przede wszystkim zapewnienie jej użytkownikom poczucia termicznego komfortu w pomieszczeniu. więcej »

Pompa ciepła Therma V ponownie w ofercie produktowej koncernu LG

23/08/2016
Pompa ciepła powietrze-woda LG Therma V z ulepszoną i przyjazną dla środowiska technologią znów pojawiła się w ofercie produktowej koreańskiej marki. Therma V LG to kompleksowe rozwiązanie w zakresie ogrzewania i ciepłej wody. więcej »

Klimatyzacja precyzyjna, czyli temperatura z dokładnością co do stopnia Celsjusza

22/08/2016
Klimatyzacja precyzyjna ma jedno główne zadanie. Jej celem jest utrzymanie odpowiednich warunków mikroklimatu w pomieszczeniach, w których umieszczone są niezwykle wyczulone na zmiany temperatur urządzenia elektroniczne. więcej »

Izolacja techniczna w systemach wentylacji i klimatyzacji

28/07/2016
Głównym zadaniem izolacji technicznej w systemach wentylacji i klimatyzacji jest przede wszystkim ograniczenie strat energii cieplnej (zysków lub strat ciepła i chłodu) w tych instalacjach sanitarnych. więcej »
1  2  3  4  5  6  7