Klimatyzacja LG Polska

Artykuły

To już 18 lat obecności klimatyzatorów marki LG na polskim rynku!

20/05/2016
Urządzenia klimatyzacyjne marki LG są obecne na polskim rynku od 1998 roku, zdobywając w tym czasie duże uznanie wśród użytkowników i odnosząc ogromny sukces rynkowy. więcej »

Innowacyjna technika diagnostyczna systemów chłodniczych z wykorzystaniem ultradźwięków

28/04/2016
Ultradźwięki to nowy zakres możliwości diagnostycznych, który pozwala m.in. na szybkie, tanie i skuteczne sprawdzenie szczelności systemów chłodniczych. więcej »

Nowa (stara) skala efektywności energetycznej

21/12/2015
Urzędnicy z Brukseli zabrali się za uproszczenie skali oznakowania efektywności energetycznej dla produktów elektrycznych. Komisja Europejska proponuje również utworzenie cyfrowej bazy danych dla nowych energooszczędnych produktów. więcej »

LG w trosce o środowisko naturalne

02/12/2015
Dla LG Electronics troska o środowisko naturalne zawsze była i jest kwestią priorytetową. Inżynierowie LG od początku istnienia firmy dokładają wszelkich starań, aby produkty sygnowane marką LG spełniały najwyższe normy ekologiczne. więcej »

Rekuperacja, czyli skuteczny system wymiany powietrza

01/12/2015
Dobrze wykonany budynek mieszkalny, posiadający odpowiednią izolację oraz tradycyjną wentylację naturalną (grawitacyjną) nie zapewni w nim dobrej wymiany powietrza. więcej »

LG Deluxe Sirius – rewelacyjny klimatyzator od LG

07/10/2015
Klimatyzator ścienny Deluxe Sirius Inverter V to nowość produktowa marki, która idealnie dopełnia i tak już bogatą paletę urządzeń LG Electronics. więcej »
1  2  3  4  5  6