Klimatyzacja LG Polska

Artykuły

Izolacja techniczna w systemach wentylacji i klimatyzacji

28/07/2016
Głównym zadaniem izolacji technicznej w systemach wentylacji i klimatyzacji jest przede wszystkim ograniczenie strat energii cieplnej (zysków lub strat ciepła i chłodu) w tych instalacjach sanitarnych. więcej »

Strategia UE w zakresie ogrzewania i chłodzenia

29/06/2016
Nowa strategia europejska odnośnie ogrzewania i chłodzenia w budynkach i przemyśle (EU Heating and Cooling Strategy) to pierwsza do tej pory taka inicjatywa europejska. więcej »

To już 18 lat obecności klimatyzatorów marki LG na polskim rynku!

20/05/2016
Urządzenia klimatyzacyjne marki LG są obecne na polskim rynku od 1998 roku, zdobywając w tym czasie duże uznanie wśród użytkowników i odnosząc ogromny sukces rynkowy. więcej »

Innowacyjna technika diagnostyczna systemów chłodniczych z wykorzystaniem ultradźwięków

28/04/2016
Ultradźwięki to nowy zakres możliwości diagnostycznych, który pozwala m.in. na szybkie, tanie i skuteczne sprawdzenie szczelności systemów chłodniczych. więcej »

Nowa (stara) skala efektywności energetycznej

21/12/2015
Urzędnicy z Brukseli zabrali się za uproszczenie skali oznakowania efektywności energetycznej dla produktów elektrycznych. Komisja Europejska proponuje również utworzenie cyfrowej bazy danych dla nowych energooszczędnych produktów. więcej »

LG w trosce o środowisko naturalne

02/12/2015
Dla LG Electronics troska o środowisko naturalne zawsze była i jest kwestią priorytetową. Inżynierowie LG od początku istnienia firmy dokładają wszelkich starań, aby produkty sygnowane marką LG spełniały najwyższe normy ekologiczne. więcej »
1  2  3  4  5  6